UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jaaa123 - Jak mnie wk. .wia takie gadanie !!!!! Jedzie wieśniak jeden z drugim i co ślepy nie widzi jaki stan drogi, jakie są pobocza itd. Żaden nie odpuści, żeby zwolnić i w razie konieczności ostrożnie zjechać na pobocze. Ja osobiście takich, co lubią szarżować w żaden sposób nie żałuje !!!!


Anuluj