A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Janek Nowak 391 głosów,jak został radnym????? ,i wiceprezydent?
Co tu dużo gadać referendum i spływa wreszcie z fotela prezydenta. Na co czekacie ludzie.
Oni uważaj się za elitę więc obcesowość jest wręcz na czasie . Jestem za tym żeby było ich mniej jest ich prawie tylu co w Nowym Jorku może skala problemów jest taka duża albo ich praca jest zbędna a wystarczy właściwy nadzór nad pracownikami UM. A że chamy to już wiadomo to i tamto mówią o pewnym zdarzeniu z udziałem jednego z nich .
wszystko jest lepsze od betonowego Witolda i jego betonowej umysłowo ekipy,
A kto to AD???? Bo nie AZ???
Super
@troll2018 - co jak co to te narzekanie na pis jest na zasadzie propagandy przegrywow z po, zyjemy w panstwie teoretycznym Sienkiewicz, zyjemy w symulacji Elon Musk, niech sobie pomieszkaja w Elblagu
Pani Mario, skacze pani po kwiatkach, nawet nie dotykając głównych problemów Elbląga. Iluminacja najważniejsza ?
@Kat_Na_Idiotów - @Kat_Na_Idiotów Twój nick wskazuje że jesteś katem na samego siebie. Takie jest podejście w tym kraju do kultury i sztuki - najlepiej wszystko sprzedać w później przeżreć, najlepiej w postaci "wparcia" od Państwa. Jesteśmy przymuszani do składek na wypłaty 500+ (również NIKT mnie nie zapytał czy życzę sobie żeby na to szły moje podatki, a ja sobie nie życzę), ale koszt jednego obrazu robi nagle taką ogromną różnicę. W 2016 r. w Elblągu było ok 117 tys mieszkańców. Wychodzi na to że każdy mieszkaniec "dołożył" do obrazu 26 groszy. Ciekawe co zrobiłbyś z taką fortuną :)
Niech sobie robia referendum odwolawcze a Witold Wroblewski dostanie 90% poparcia a dlaczego???? Wystarczy poczytac te glupoty ktore sa tu umieszczane hahahahaha facet robi dobra robote i dlatego bedzie jeszcze dlugo na fotelu prezydenta. Ja tez chce odwolania Witolda skoro tak chca ale jak wygra z 90 % poparciem zamilknijcie na conajmniej 20 lat!!!!!