UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kat_Na_Idiotów - @Kat_Na_Idiotów Twój nick wskazuje że jesteś katem na samego siebie. Takie jest podejście w tym kraju do kultury i sztuki - najlepiej wszystko sprzedać w później przeżreć, najlepiej w postaci "wparcia" od Państwa. Jesteśmy przymuszani do składek na wypłaty 500+ (również NIKT mnie nie zapytał czy życzę sobie żeby na to szły moje podatki, a ja sobie nie życzę), ale koszt jednego obrazu robi nagle taką ogromną różnicę. W 2016 r. w Elblągu było ok 117 tys mieszkańców. Wychodzi na to że każdy mieszkaniec "dołożył" do obrazu 26 groszy. Ciekawe co zrobiłbyś z taką fortuną :)

takasobieelblążanka

Anuluj