Wybrany wątek opinii
@troll chłopie a co do Elbląga ma PIS ? O ile mnie pamięć nie myli to mieszkańcy wybrali Wróblewskiego - z SLD. A ty myślisz że PIS będzie wspierać takiego kandydata ? Niech idzie do Millera, Cimoszewicz, Belki, Kwaśniewskiego itd po pieniądze.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
@hamulcowy - Tu przecież nie chodzi o to co, kto, komu i za co. Tylko chyba żyjemy w tym samym państwie, a nie sekcie pisowsko, peowskiej?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@troll2018 - co jak co to te narzekanie na pis jest na zasadzie propagandy przegrywow z po, zyjemy w panstwie teoretycznym Sienkiewicz, zyjemy w symulacji Elon Musk, niech sobie pomieszkaja w Elblagu
Do moderacji
Odpowiedz
2
0