A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Uprzejmie proszę aby radni wybrani imponująco dużą ilością głosów 100 lub do 100 nie wypowiadali się w imieniu mieszkańców bo nie są ich przedstawicielami, niech kadzą KWW bo do tego służą i biorą pieniądze
@Zen - no się zdziwisz, jak cie dopadnie program finansów państwa i nowe prawne regulacje. .. ..
Wygląda na to, że teraz portal rozwinie dopiero skrzydła, a nowa pracownica niczym Ikar poleci ku słońcu. .. .Oby nie za wysoko. .. ..
No coz 1 portal służy wasalowi a 2 przynajmniej pokazuje przykrą rzeczywistość, w środowisku musi byc równowaga
Przestaje się juz dziwić dlaczego moje miasto rodzinne jest takie śmieszne i jednocześnie żałosne. Tutaj tak naprawdę nie ma ani PiSu ani PO ani innej alternatywy - są za to ciągle ci sami nieudacznicy nie dopuszczający nikogo do paśnika.
Nowa felietonistka tak będzie służyć wasalowi, jak portal mieszkańcom. Prawie jak Wcisła.
Dla równowagi felieton powinien dostać też pan Kotliński, Malinowski i kilka innych osób, którym z obecnym Prezydentem nie po drodze. Nie zmieni to jednak wyniku wyborczego, pomimo sążnistych słów i intelektualnych rozterek ten facet z łatwością wygrał wybory i dlatego jest prezydentem. I może trzeba zacząć pisać i więcej wymagać od tych, którzy z nim przegrali. Bo na razie usiedli przy stoliku i grzecznie jedzą to co im prezydent nałożył do miseczek
A co mnie dopadnie? Jakie nowe prawne regulacje?
To fakt wrobel wygral bo pisu tu nie chcą, ci co glosowali na niego nie z miłości i ze jest taki mądry tylko z konieczności choc chlop mysli ze jest fenomenem! Niestety jest tylko wasalem Olsztyna i Elblag nic z tego nie ma i bedzie coraz gorzej! Ma przy sobie zgraje nieudacznikow wyciagnietych z lamusa i zle się kojarzących !
jak to będą felietony pt. "lubię roberta b. - opinia nadesłana" to dajcie spokój. ..