65
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Uprzejmie proszę aby radni wybrani imponująco dużą ilością głosów 100 lub do 100 nie wypowiadali się w imieniu mieszkańców bo nie są ich przedstawicielami, niech kadzą KWW bo do tego służą i biorą pieniądze
(2019.06.26)

info

14  
  1
@Zen - no się zdziwisz, jak cie dopadnie program finansów państwa i nowe prawne regulacje. .. ..
(2019.06.26)
Wygląda na to, że teraz portal rozwinie dopiero skrzydła, a nowa pracownica niczym Ikar poleci ku słońcu. .. .Oby nie za wysoko. .. ..
(2019.06.26)

info

12  
  2
No coz 1 portal służy wasalowi a 2 przynajmniej pokazuje przykrą rzeczywistość, w środowisku musi byc równowaga
(2019.06.26)

info

11  
  3
Przestaje się juz dziwić dlaczego moje miasto rodzinne jest takie śmieszne i jednocześnie żałosne. Tutaj tak naprawdę nie ma ani PiSu ani PO ani innej alternatywy - są za to ciągle ci sami nieudacznicy nie dopuszczający nikogo do paśnika.
(2019.06.26)

info

17  
  0
Nowa felietonistka tak będzie służyć wasalowi, jak portal mieszkańcom. Prawie jak Wcisła.
(2019.06.26)

info

12  
  6
Dla równowagi felieton powinien dostać też pan Kotliński, Malinowski i kilka innych osób, którym z obecnym Prezydentem nie po drodze. Nie zmieni to jednak wyniku wyborczego, pomimo sążnistych słów i intelektualnych rozterek ten facet z łatwością wygrał wybory i dlatego jest prezydentem. I może trzeba zacząć pisać i więcej wymagać od tych, którzy z nim przegrali. Bo na razie usiedli przy stoliku i grzecznie jedzą to co im prezydent nałożył do miseczek
(2019.06.26)

info

10  
  2
A co mnie dopadnie? Jakie nowe prawne regulacje?
Zen (2019.06.26)
To fakt wrobel wygral bo pisu tu nie chcą, ci co glosowali na niego nie z miłości i ze jest taki mądry tylko z konieczności choc chlop mysli ze jest fenomenem! Niestety jest tylko wasalem Olsztyna i Elblag nic z tego nie ma i bedzie coraz gorzej! Ma przy sobie zgraje nieudacznikow wyciagnietych z lamusa i zle się kojarzących !
(2019.06.26)
jak to będą felietony pt. "lubię roberta b. - opinia nadesłana" to dajcie spokój. ..
archidiables (2019.06.26)

info

9  
  6