UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech sobie robia referendum odwolawcze a Witold Wroblewski dostanie 90% poparcia a dlaczego???? Wystarczy poczytac te glupoty ktore sa tu umieszczane hahahahaha facet robi dobra robote i dlatego bedzie jeszcze dlugo na fotelu prezydenta. Ja tez chce odwolania Witolda skoro tak chca ale jak wygra z 90 % poparciem zamilknijcie na conajmniej 20 lat!!!!!