UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@troll2018 - co jak co to te narzekanie na pis jest na zasadzie propagandy przegrywow z po, zyjemy w panstwie teoretycznym Sienkiewicz, zyjemy w symulacji Elon Musk, niech sobie pomieszkaja w Elblagu


Anuluj