UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oni uważaj się za elitę więc obcesowość jest wręcz na czasie . Jestem za tym żeby było ich mniej jest ich prawie tylu co w Nowym Jorku może skala problemów jest taka duża albo ich praca jest zbędna a wystarczy właściwy nadzór nad pracownikami UM. A że chamy to już wiadomo to i tamto mówią o pewnym zdarzeniu z udziałem jednego z nich .