65
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chlop nie robi dobrej roboty tylko bez glowy wydaje pieniadze publiczne. Przy tym jest zakomplesionym msciwym czlowieczkiem i nie widzi dalej niz za swoje male , zanieczyszczone podworko. Wybory to garstka ludzi w skali calego miasta i nie miala na kogo glosowac.
(2019.06.27)

info

5  
  2
Felieton bardzo ok. I prosze pisac dalej Pani Mario.
(2019.06.27)

info

4  
  3
Nowaczyk to małe piwo,do tego co wyrabia Słupnik z tą swoją patologiczną ekipą, tylko oni dalej nie wierzą że wylecą z kretesem.
(2019.06.27)

info

5  
  1
Hahahahaha i dalej glupoty, ,Nie miala na kogo glosowac. .. mala garstka. .. w skali miasta" i co jeszcze. .. ????? 72% W. Wroblewski 28% Jerzy Wilk. Kogo chcecie obrazac mieszkancow miasta????? O rety dalej piszcie te glupoty.
(2019.06.27)

info

2  
  3
Trudno te dywagacje nazwać Felietonem. To raczej kąśliwe uwagi człowieka odsuniętego od wygodnego stołeczka. Tylko tyle.
(2019.06.27)

info

4  
  2
Jak ma sie kilkanascie tysiecy do stu. Glosowali bo nie mieli na kogo. Malo kto sie spodziewal ze to jeszcze bedzie gorzej. Buta arogancja brak wizji czegokolwiek.
(2019.06.27)

info

2  
  0
Uwagi bardzo trafne i tyle.....
(2019.06.27)

info

3  
  3
Zgadzam się z opinią. Ale co gorsza będą to "felietony" osoby o poglądach tzw. opozycji. Osoby o ugruntowanych poglądach niezbyt obiektywnej. Ale jaki portfel tacy felietonisci.
(2019.06.27)

info

3  
  1
Uwagi z reguły są trafne gorzej z meritum.
(2019.06.27)

info

2  
  0
Ale tu nie ma opinii a tym bardziej wlasnych pogladow . Tu sa wazne pytania na ktore pan prezydent powinien odpowiedziec. Oczywiscie nie odpowie on sam chce lopatka machać.
(2019.06.27)

info

2  
  2