A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chlop nie robi dobrej roboty tylko bez glowy wydaje pieniadze publiczne. Przy tym jest zakomplesionym msciwym czlowieczkiem i nie widzi dalej niz za swoje male , zanieczyszczone podworko. Wybory to garstka ludzi w skali calego miasta i nie miala na kogo glosowac.
Felieton bardzo ok. I prosze pisac dalej Pani Mario.
Nowaczyk to małe piwo,do tego co wyrabia Słupnik z tą swoją patologiczną ekipą, tylko oni dalej nie wierzą że wylecą z kretesem.
Hahahahaha i dalej glupoty, ,Nie miala na kogo glosowac. .. mala garstka. .. w skali miasta" i co jeszcze. .. ????? 72% W. Wroblewski 28% Jerzy Wilk. Kogo chcecie obrazac mieszkancow miasta????? O rety dalej piszcie te glupoty.
Trudno te dywagacje nazwać Felietonem. To raczej kąśliwe uwagi człowieka odsuniętego od wygodnego stołeczka. Tylko tyle.
Jak ma sie kilkanascie tysiecy do stu. Glosowali bo nie mieli na kogo. Malo kto sie spodziewal ze to jeszcze bedzie gorzej. Buta arogancja brak wizji czegokolwiek.
Uwagi bardzo trafne i tyle.....
Zgadzam się z opinią. Ale co gorsza będą to "felietony" osoby o poglądach tzw. opozycji. Osoby o ugruntowanych poglądach niezbyt obiektywnej. Ale jaki portfel tacy felietonisci.
Uwagi z reguły są trafne gorzej z meritum.
Ale tu nie ma opinii a tym bardziej wlasnych pogladow . Tu sa wazne pytania na ktore pan prezydent powinien odpowiedziec. Oczywiscie nie odpowie on sam chce lopatka machać.