Wybrany wątek opinii
Radni to niech nauczą się kultury jak mają się za elyte i mówią dzień dobry chodząc i jedząc w i po um bo jedno to poza a drugie to słoma z butów
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
Oni uważaj się za elitę więc obcesowość jest wręcz na czasie . Jestem za tym żeby było ich mniej jest ich prawie tylu co w Nowym Jorku może skala problemów jest taka duża albo ich praca jest zbędna a wystarczy właściwy nadzór nad pracownikami UM. A że chamy to już wiadomo to i tamto mówią o pewnym zdarzeniu z udziałem jednego z nich .
Do moderacji
Odpowiedz
5
0