Wybrany wątek opinii

To fakt wrobel wygral bo pisu tu nie chcą, ci co glosowali na niego nie z miłości i ze jest taki mądry tylko z konieczności choc chlop mysli ze jest fenomenem! Niestety jest tylko wasalem Olsztyna i Elblag nic z tego nie ma i bedzie coraz gorzej! Ma przy sobie zgraje nieudacznikow wyciagnietych z lamusa i zle się kojarzących !
(2019.06.26)
Janek Nowak 391 głosów,jak został radnym????? ,i wiceprezydent?
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy