UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech sobie robia referendum odwolawcze a Witold Wroblewski dostanie 90% poparcia a dlaczego???? Wystarczy poczytac te glupoty ktore sa tu umieszczane hahahahaha facet robi dobra robote i dlatego bedzie jeszcze dlugo na fotelu prezydenta. Ja tez chce odwolania Witolda skoro tak chca ale jak wygra z 90 % poparciem zamilknijcie na conajmniej 20 lat!!!!!