A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aha, czyli ewidentna wina rowerzysty, bo nie jechał ścieżką rowerową, której tam nie ma?
@Mis- bo tak jest, za nic macie przepisy, wszystko sie wam należy, ścieżki z kostki nie wygodne, zimą nie podgrzewane, Wi-Fi brak zasięgu i sfarfon nie działa. Wam się wydaje że kierowcy robią to naumyślnie, dziewczyna miała prawo się go tam nie spodziewać, wszak to ani chodnik ani droga rowerowa -zwykła wydeptana ścieżka, i mogła go nie zauważyć oślepiona słońcem.
To uwazaj na swoje baby za kierownica w rodzinie
Dochodzę do wniosku, że tak dla dobra rowerzystów powinno się zmienić przepisy. Wtedy to rowerzyści musieliby ustępować pierwszeństwa pojazdom. Jednak rowerzysta ma lepszą widoczność z siodełka roweru niż niejeden kierowca z pojazdu. To tak dla bezpieczeństwa rowerzystów.
@pompka - Nie ma, że nie zauważyła !!! Poczytaj przepisy, to dowiesz się, że mam rację. Czytanie nic nie kosztuje !
Ano nie zauważyła bo nawet nie musiała w tym miejscu, ulica jest 20 m dalej
Ty, znaki, idź lepiej do 1klasy podstawówki i naucz się pisać,a nie się udzielasz,a w Holandii są drogi dla rowerów,a nie ścieżki i zawsze mają pierwszeństwo......
Jednak to prawda że głupich nie sieją tylko rodzą się sami (dotyczy to połowy tu komentujących, którzy czepiają się rowerzysty ). Ewidentnie wina kobiety w aucie i nie ma o czym mówić. Włączała się do ruchu więc musi ustąpić pierwszeństwa WSZYSTKIM uczestnikom ruchu. Teraz takie pytanie do was JEŁOPY. Jedziesz po ulicy rowerem i nagle z tyłu najeżdża na ciebie samochód, też obwinialibyście rowerzystę bo nie ma oczu z tyłu głowy i nie odskoczył na bok? A teraz taka sugestia do Portelu. Nie publikujcie takich idiotycznych wypowiedzi mało inteligentnych osób a będzie lepiej dla wszystkich.
To co jest napisane w przepisach na temat jeżdżenia po trawniku i wyjezdzania z niego na droge?
W Holandii na ścieżce rowerowej mógłbym bezkarnie przejechac takiego wsioka jak Ty.