UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dochodzę do wniosku, że tak dla dobra rowerzystów powinno się zmienić przepisy. Wtedy to rowerzyści musieliby ustępować pierwszeństwa pojazdom. Jednak rowerzysta ma lepszą widoczność z siodełka roweru niż niejeden kierowca z pojazdu. To tak dla bezpieczeństwa rowerzystów.

Kiyrfhjg