UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty, znaki, idź lepiej do 1klasy podstawówki i naucz się pisać,a nie się udzielasz,a w Holandii są drogi dla rowerów,a nie ścieżki i zawsze mają pierwszeństwo......


Anuluj