UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty, znaki, idź lepiej do 1klasy podstawówki i naucz się pisać,a nie się udzielasz,a w Holandii są drogi dla rowerów,a nie ścieżki i zawsze mają pierwszeństwo......
Ty, znaki, idź lepiej do 1klasy podstawówki i naucz się pisać,a nie się udzielasz,a w Holandii są drogi dla rowerów,a nie ścieżki i zawsze mają pierwszeństwo......