A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A musi mieć kask i kamizelke?
Pojezdzil rowerem po El, to pogadamy.
Zobaczyny jak szybko sie zesrasz kiedy wyprzedzi Cie Tir w odległości 5 cm.
Jestem rowerzysta i kierowca.korzystam z tej myjni myjąc rower i samochód.tam niema żadnej ścieżki ani chodnika wiec wina rowerzysty bo to on się wpieprzyl na samochod
znowu baba spowodowała wypadek i nikogo to nie uczy,
Ty swoim ubóstwem jeździsz jak popi..lony...synu kleszcza i nornicy...masz pojecie....
Poczytaj kodeks trolu
Ale ty jesteś płytki...mozg tam sobie umyj cepie
To co ze sie wlaczala do ruchu to co z tego????? Mogla sie rozejrzec i nikogo nie bylo a facet na rowerze w dwie sekundy mogl sie nagle znalezc przed nia. A jak ci zycie nie mile to sobie jedz na rowerze i sie nie rozgladaj.
byłem tam widziałem, moje pytanie, dlaczego ta kobieta przez ponad pół godziny (tyle tylko tam byłem), a może i nawet dłużej stała cały czas na włączonym silniku, podczas, gdy policja stała w samochodzie obok opisując wszystko. Powinna jeszcze dostać mandat, po co jej był włączony silnik, gdy policja robiła swoje czynności? Dlaczego sama policja nie zareagowała, i nie kazała jej wyłączyć silnika?
Xxxx4 ty graj więcej w grach losowych to może ten mózg wygrasz, jesteś zwykłym cebulowym cepem, który ma klapki na oczach. Dalej jeździj tym rozklekotanym rowerem myśląc że wszędzie masz pierwszeństwo bo za głupi jesteś aby pojąć coś więcej. Nie jesteś święta krową i nim zaczniesz co kolwiek pisać obeznaj się w przepisach przeczytaj je ze zrozumieniem(jesli potrafisz) i bądź bezstronny w takich przypadkach podpierajac się tylko litera prawa.