A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A rowerzysta nie zauwazyl auta z babą? Nawet to ze chocby mial pierwszenstwo to nie zwalnialo go z zachowania ostroznosci. Trzeba byc czujnym zwlaszcza kiedy mija sie sie bramy wyjazdowe itd. Ja nawet jadac na zielonym swietle rowerem najpierw spojrze czy nic nie jedzie bo niestety ale takich kierowcow co nie zauwaza rowerzystow jest masa
Rowerzysta nie jechał ulicą, tylko tą wydeptaną ścieżką przez trawnik. I narobił bałaganu sobie i kobiecie, ot co.
Zasada ograniczonego zaufania powinna być przestrzegana i przez kierowców i przez rowerzystów. Niestety ale ja nawet przechodząc czy przejeżdzajac rowerem na zielonym świetle zawsze zerkne czy coś nie jedzie. Nie wspomnę, że mijając takie wyjazdy również zachowuję ostrożnośc.
No a dziadek nie widział baby w aucie??? Jechal i na co patrzyl?? Za nim przejezdzal przez ulice mogl sie rozejrzec czy cos nie nadjezdza. Dla baby z auta to byl moment kiedy wjechal jej rowerem pod maske i nie miala chwili na reakcje.
On tez ma nauczke na przyszlosc zeby spojrzec w lewo ,w prawo...
Przepraszam bardzo to pan z rowerem nie zauważył pani w aucie , a nie odwrotnie. Wspołczuję kobiecie bo jedziecie z nią jak nie powiem z kim. Chyba żaden kierowca nie chciałby żeby jakiś rowerzysta wyjechał mu nagle na drogę. O ile masz czas zdązyc zareagować nad wchodzącym nagle na ulice pieszym o tyle gorzej zareagować nad rowerem który dosłownie nagle przejeżdża przed tobą.
To może jak jadę rowerem to mam stawać przed każdym wyjazdem bo może jakaś paniusia ma ochotę mieć w d...... przepisy
@StaryRowerzysta - Po co to wszystko? Dla rowerzystów przeszkodą nie do przejścia jest już samo myślenie, a Ty chcesz jeszcze jakichś papierów od nich wymagać.
A Mial kask, kamizelke niewspomne o przepisach Co powinnien znac zamknonc drogi dla samochoduw bo gdzie beda jezdzili bezmyslni rowerzysci wiekszosc z Nich mysli ze jest na szlaku w bazetarni czemu jak karta rower Owa byla obowiozkowa to bylo 90 proven miej wypadkuw odpowiedzie sobie rowerzysci
Trzeba być czujnym jak jedzie baba za kierownicą !!!! To do Gościa, co pisał o czujności rowerzysty.
@Eg - Oni przyjechali za darmo nabrać wody.