Wybrany wątek opinii

Może niedowidzę, ale tam chyba nie ma ścieżki rowerowej?
(2019.06.18)
I co w związku z tym??? Może jechac ulica
(2019.06.18)
Aha, czyli ewidentna wina rowerzysty, bo nie jechał ścieżką rowerową, której tam nie ma?
(2019.06.18)
Poczytaj kodeks trolu
Maramara (2019.06.18)
Powrót do komentarzy