Wybrany wątek opinii
Może niedowidzę, ale tam chyba nie ma ścieżki rowerowej?
Do moderacji
Odpowiedz
22
9
I co w związku z tym??? Może jechac ulica
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
Aha, czyli ewidentna wina rowerzysty, bo nie jechał ścieżką rowerową, której tam nie ma?
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Poczytaj kodeks trolu
Do moderacji
Odpowiedz
2
1