UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dochodzę do wniosku, że tak dla dobra rowerzystów powinno się zmienić przepisy. Wtedy to rowerzyści musieliby ustępować pierwszeństwa pojazdom. Jednak rowerzysta ma lepszą widoczność z siodełka roweru niż niejeden kierowca z pojazdu. To tak dla bezpieczeństwa rowerzystów.

Kiyrfhjg

Anuluj