UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mis- bo tak jest, za nic macie przepisy, wszystko sie wam należy, ścieżki z kostki nie wygodne, zimą nie podgrzewane, Wi-Fi brak zasięgu i sfarfon nie działa. Wam się wydaje że kierowcy robią to naumyślnie, dziewczyna miała prawo się go tam nie spodziewać, wszak to ani chodnik ani droga rowerowa -zwykła wydeptana ścieżka, i mogła go nie zauważyć oślepiona słońcem.

pompka