UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mis- bo tak jest, za nic macie przepisy, wszystko sie wam należy, ścieżki z kostki nie wygodne, zimą nie podgrzewane, Wi-Fi brak zasięgu i sfarfon nie działa. Wam się wydaje że kierowcy robią to naumyślnie, dziewczyna miała prawo się go tam nie spodziewać, wszak to ani chodnik ani droga rowerowa -zwykła wydeptana ścieżka, i mogła go nie zauważyć oślepiona słońcem.

pompka

Anuluj