Wybrany wątek opinii
W Elblągu rowerami jak i autami jeżdżą jak pop...ni do Holandii na szkolenie powinni się udać wsioki.
Do moderacji
Odpowiedz
16
13
W Holandii na ścieżce rowerowej mógłbym bezkarnie przejechac takiego wsioka jak Ty.
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Ty swoim ubóstwem jeździsz jak popi..lony...synu kleszcza i nornicy...masz pojecie....
Do moderacji
Odpowiedz
0
2