Wybrany wątek opinii

W Elblągu rowerami jak i autami jeżdżą jak pop...ni do Holandii na szkolenie powinni się udać wsioki.
ChybaTy (2019.06.18)
W Holandii na ścieżce rowerowej mógłbym bezkarnie przejechac takiego wsioka jak Ty.
Mis (2019.06.18)
Ty swoim ubóstwem jeździsz jak popi..lony...synu kleszcza i nornicy...masz pojecie....
Matas (2019.06.18)
Powrót do komentarzy