UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jednak to prawda że głupich nie sieją tylko rodzą się sami (dotyczy to połowy tu komentujących, którzy czepiają się rowerzysty ). Ewidentnie wina kobiety w aucie i nie ma o czym mówić. Włączała się do ruchu więc musi ustąpić pierwszeństwa WSZYSTKIM uczestnikom ruchu. Teraz takie pytanie do was JEŁOPY. Jedziesz po ulicy rowerem i nagle z tyłu najeżdża na ciebie samochód, też obwinialibyście rowerzystę bo nie ma oczu z tyłu głowy i nie odskoczył na bok? A teraz taka sugestia do Portelu. Nie publikujcie takich idiotycznych wypowiedzi mało inteligentnych osób a będzie lepiej dla wszystkich.