UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jednak to prawda że głupich nie sieją tylko rodzą się sami (dotyczy to połowy tu komentujących, którzy czepiają się rowerzysty ). Ewidentnie wina kobiety w aucie i nie ma o czym mówić. Włączała się do ruchu więc musi ustąpić pierwszeństwa WSZYSTKIM uczestnikom ruchu. Teraz takie pytanie do was JEŁOPY. Jedziesz po ulicy rowerem i nagle z tyłu najeżdża na ciebie samochód, też obwinialibyście rowerzystę bo nie ma oczu z tyłu głowy i nie odskoczył na bok? A teraz taka sugestia do Portelu. Nie publikujcie takich idiotycznych wypowiedzi mało inteligentnych osób a będzie lepiej dla wszystkich.