33
16.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ręce opadają i uginają się kolana czytając te komentarze-chyba jednak rzeczywiście lepiej kupić flaszkę, bo odnosi się wrażenia że reszta już to ma za sobą
40% (2019.06.16)

info

14  
  2
Stojące drzewa poza drogą są główną przyczyną wypadków/kolizji??? A nie kierujący pojazdem wjeżdźający w te drzewa??
Ciekawski (2019.06.16)
Ty idioto zeby Tobie cos sie nie przytrafilo czego Ci nie zycze baranie
........ (2019.06.16)
...taka pomoc Policji...mandat 400zł...warto dzwonić po ???
Chilout (2019.06.16)
Drzewa stwarzaja dodatkowe niebezpieczenstwo dla pojazdów . Na niektórych torach F1 stosuje zakrety bez band z wolnym polem żwiru aby bolid wytracil predkosc w razie wypadku, przez co tory sa bezpieczniejsze. Wystarczy jeden błąd, predkosc i moze sie skonczyc smiercią. Czasami decyduja centymetry. Nikt nie chce scinac drzew ale faktem jest ze ryzyko smierci wzrasta. W trakcie wojny takie drzewa sprzyjaja obronie dróg. Kilka lat temu Rosjanie wycinali drzewa pod granicą z Kaliningradem. To znajomy twierdzil ze bedzie wojna .
(2019.06.16)
Nieszczęścia chodzą parami.
(2019.06.16)
Jak ktoś nie potrafi obserwować drogi, to najzwyczajniej w świecie, nie powinien kierować samochodem. Chyba zabolało co? Taka jest prawda, że polscy kierowcy są najgorszymi w Europie. Więc daruj sobie, swój nędzny komentarz.
jdjd (2019.06.16)
Jedynie, co mogę powiedzieć to to, że jakby się nie zap. .. ło albo konkretnie koncentrowało wyłącznie na jeździe, to nie byłoby zaliczone niczemu niewinne drzewo.
drzewko (2019.06.16)

info

12  
  0
Głowę sobie wytnij, bo pusto w niej
Jack76453 (2019.06.16)
To byla ironia...czytaj ze zrozumieniem.
tanieckobiet (2019.06.16)