UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drzewa stwarzaja dodatkowe niebezpieczenstwo dla pojazdów . Na niektórych torach F1 stosuje zakrety bez band z wolnym polem żwiru aby bolid wytracil predkosc w razie wypadku, przez co tory sa bezpieczniejsze. Wystarczy jeden błąd, predkosc i moze sie skonczyc smiercią. Czasami decyduja centymetry. Nikt nie chce scinac drzew ale faktem jest ze ryzyko smierci wzrasta. W trakcie wojny takie drzewa sprzyjaja obronie dróg. Kilka lat temu Rosjanie wycinali drzewa pod granicą z Kaliningradem. To znajomy twierdzil ze bedzie wojna .