Wybrany wątek opinii

Ty idioto zeby Tobie cos sie nie przytrafilo czego Ci nie zycze baranie
........ (2019.06.16)
Jak ktoś nie potrafi obserwować drogi, to najzwyczajniej w świecie, nie powinien kierować samochodem. Chyba zabolało co? Taka jest prawda, że polscy kierowcy są najgorszymi w Europie. Więc daruj sobie, swój nędzny komentarz.
jdjd (2019.06.16)
Powrót do komentarzy