Wybrany wątek opinii
Powinno się wyciąć wszystkie drzewa!
One są główną przyczyną kolizji i wypadków.
PS. Ironia
Do moderacji
Odpowiedz
14
38
@Stop_drzewom - Pojawił się anty drzewiarz. Gdyby wolniej jechał, problemu by nie było. ja nasadził bym więcej drzew, bo dają cień i wytchnienie. Dużo lepiej się jedzie (nie zapie**a) drogą z drzewami. Może pobocza na 15 metrów, dywaniki puchowe jeszcze porobić dla kierowców z ciężką nogą. Mistrzowie, zapytala na zderzaku i byle przyhamować i już panika, drzewa winne.
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
Stojące drzewa poza drogą są główną przyczyną wypadków/kolizji??? A nie kierujący pojazdem wjeżdźający w te drzewa??
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
Głowę sobie wytnij, bo pusto w niej
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Żal ci drzew, a ludzi nie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Te drzewa dają cień przez co asfalt się nie przegrzewa a korzenie trzymają te drogi w jednym miejscu Pomyślałaś kiedyś o tym Nie zap....... a drzewa wam nic nie zrobią
Do moderacji
Odpowiedz
3
0