Wybrany wątek opinii

Powinno się wyciąć wszystkie drzewa! One są główną przyczyną kolizji i wypadków. PS. Ironia
Stop_drzewom (2019.06.16)
@Stop_drzewom - Pojawił się anty drzewiarz. Gdyby wolniej jechał, problemu by nie było. ja nasadził bym więcej drzew, bo dają cień i wytchnienie. Dużo lepiej się jedzie (nie zapie**a) drogą z drzewami. Może pobocza na 15 metrów, dywaniki puchowe jeszcze porobić dla kierowców z ciężką nogą. Mistrzowie, zapytala na zderzaku i byle przyhamować i już panika, drzewa winne.
(2019.06.16)
Stojące drzewa poza drogą są główną przyczyną wypadków/kolizji??? A nie kierujący pojazdem wjeżdźający w te drzewa??
Ciekawski (2019.06.16)
Głowę sobie wytnij, bo pusto w niej
Jack76453 (2019.06.16)
Żal ci drzew, a ludzi nie?
Cynik (2019.06.16)
Te drzewa dają cień przez co asfalt się nie przegrzewa a korzenie trzymają te drogi w jednym miejscu Pomyślałaś kiedyś o tym Nie zap....... a drzewa wam nic nie zrobią
Z i e l a r z (2019.06.16)
Powrót do komentarzy