A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mijałem go...zapie####ał jak naćpany.
Panowie z OSP pełen profesjonalizmu przy działaniach, gdy już PSP dojechało to nie mieli co robić bo ochotnicy praktycznie wszystko zrobili przez ten czas
no i 500+ poszło w. .. drzewo.
Żal ci drzew, a ludzi nie?
Twarde auto, dobrze, że wszyscy cali. Cenna lekcja dla kierowcy. ..
Brawo OSP JEGŁOWNIK za fachową pomoc
Pół nocy strażacy jeździli do akcji po skutkach nawalnicy
To kierowca BMW tylko teraz jechał pożyczonym.
Te drzewa dają cień przez co asfalt się nie przegrzewa a korzenie trzymają te drogi w jednym miejscu Pomyślałaś kiedyś o tym Nie zap....... a drzewa wam nic nie zrobią
zamiast skupic sie na drodze, to mysle ze skupienie bylo ale na kolana pasazerki, itd. ale wazne ze nikomu nic sie nie stalo szkoda asteriksa ciekawe czy ma kata? ( GM )?