33
16.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mijałem go...zapie####ał jak naćpany.
Gosc113 (2019.06.16)

info

2  
  0
Panowie z OSP pełen profesjonalizmu przy działaniach, gdy już PSP dojechało to nie mieli co robić bo ochotnicy praktycznie wszystko zrobili przez ten czas
Świadekk (2019.06.16)

info

4  
  0
no i 500+ poszło w. .. drzewo.
(2019.06.16)
Żal ci drzew, a ludzi nie?
Cynik (2019.06.16)
Twarde auto, dobrze, że wszyscy cali. Cenna lekcja dla kierowcy. ..
Pavlo (2019.06.16)

info

2  
  0
Brawo OSP JEGŁOWNIK za fachową pomoc
Przejezdny (2019.06.16)

info

2  
  0
Pół nocy strażacy jeździli do akcji po skutkach nawalnicy
Mieszkaniecc (2019.06.16)

info

0  
  0
To kierowca BMW tylko teraz jechał pożyczonym.
Poinformowany (2019.06.16)

info

1  
  1
Te drzewa dają cień przez co asfalt się nie przegrzewa a korzenie trzymają te drogi w jednym miejscu Pomyślałaś kiedyś o tym Nie zap....... a drzewa wam nic nie zrobią
Z i e l a r z (2019.06.16)
zamiast skupic sie na drodze, to mysle ze skupienie bylo ale na kolana pasazerki, itd. ale wazne ze nikomu nic sie nie stalo szkoda asteriksa ciekawe czy ma kata? ( GM )?
(2019.06.16)

info

2  
  0