UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak ktoś nie potrafi obserwować drogi, to najzwyczajniej w świecie, nie powinien kierować samochodem. Chyba zabolało co? Taka jest prawda, że polscy kierowcy są najgorszymi w Europie. Więc daruj sobie, swój nędzny komentarz.

jdjd