Opel uderzył w drzewo

33
16.06.2019
Opel uderzył w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
 Dziś (16 czerwca) po godz. 8 na DK22 w okolicy Nowego Dworu Elbląskiego kierowca opla zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Podróżujący autem zostali przebadani przez pogotowie, na szczęście nic im się nie stało. Zobacz zdjęcia.
Mężczyzna kierujący oplem jechał DK22 w kierunku Elbląga. Przed Nowym Dworem Elbląskim na drodze powstał zator, przez co kierujący oplem, by uniknąć zderzenia z innymi autami, ratował się wjechaniem na pobocze. Niestety, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie.
   Na miejsce wezwano pogotowie, policję oraz straż pożarną z Elbląga i Jegłownika. Ratownicy medyczni przebadali kierowcę i pasażerkę opla, na szczęście nic im się nie stało. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, w tym czasie ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję, kierowca opla został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak byśmy troszkę myśleli i nie zapytalali to by było dobrze. Selekcja naturalna i znak z nieba, na szczęście bez ofiar.
(2019.06.16)

info

19  
  4
Przestańcie jeździć na zderzaku mistrzowie kierownicy!
piorunek (2019.06.16)

info

44  
  1
Powinno się wyciąć wszystkie drzewa! One są główną przyczyną kolizji i wypadków. PS. Ironia
Stop_drzewom (2019.06.16)
W telefon pewnie zapatrzony :D. Tak sie konczy gapiostwo i bardzo dobrze. Jednego zloma mniej.
jdjd (2019.06.16)
@Stop_drzewom - Pojawił się anty drzewiarz. Gdyby wolniej jechał, problemu by nie było. ja nasadził bym więcej drzew, bo dają cień i wytchnienie. Dużo lepiej się jedzie (nie zapie**a) drogą z drzewami. Może pobocza na 15 metrów, dywaniki puchowe jeszcze porobić dla kierowców z ciężką nogą. Mistrzowie, zapytala na zderzaku i byle przyhamować i już panika, drzewa winne.
(2019.06.16)
Wyklepie się! Za dwa tygodnie za Shellem będzie stać jako nówka blaszka nieśmigana.
J2333 (2019.06.16)
@J2333 - i zderzak prawie ok.
(2019.06.16)
Masz rację tam połowa jest przywożona na lawecie i w pobliskim warsztacie,, reanimowana"
Ciekawski (2019.06.16)
@Stop_drzewom- tak krótki tekst, a sprawia problemy ze zrozumieniem twojego spostrzeżenia. Widać że większość ledwie co umie czytać, o logicznym myśleniu nie ma co wspominać.
xxx210 (2019.06.16)

info

11  
  3
za wolno za wolno. .. .. tam trzeba zapi. .. .. bo Bałtyk wyparuje i tylko piasek zostanie. .. .. i gaz do dechy a szrota trudno zatrzymać
krokodylxxx (2019.06.16)

info

17  
  1