Wybrany wątek opinii

@Stop_drzewom - Pojawił się anty drzewiarz. Gdyby wolniej jechał, problemu by nie było. ja nasadził bym więcej drzew, bo dają cień i wytchnienie. Dużo lepiej się jedzie (nie zapie**a) drogą z drzewami. Może pobocza na 15 metrów, dywaniki puchowe jeszcze porobić dla kierowców z ciężką nogą. Mistrzowie, zapytala na zderzaku i byle przyhamować i już panika, drzewa winne.
(2019.06.16)
Drzewa stwarzaja dodatkowe niebezpieczenstwo dla pojazdów . Na niektórych torach F1 stosuje zakrety bez band z wolnym polem żwiru aby bolid wytracil predkosc w razie wypadku, przez co tory sa bezpieczniejsze. Wystarczy jeden błąd, predkosc i moze sie skonczyc smiercią. Czasami decyduja centymetry. Nikt nie chce scinac drzew ale faktem jest ze ryzyko smierci wzrasta. W trakcie wojny takie drzewa sprzyjaja obronie dróg. Kilka lat temu Rosjanie wycinali drzewa pod granicą z Kaliningradem. To znajomy twierdzil ze bedzie wojna .
(2019.06.16)
To byla ironia...czytaj ze zrozumieniem.
tanieckobiet (2019.06.16)
Powrót do komentarzy