UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stojące drzewa poza drogą są główną przyczyną wypadków/kolizji??? A nie kierujący pojazdem wjeżdźający w te drzewa??

Ciekawski

Anuluj