Opel uderzył w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (16 czerwca) po godz. 8 na DK22 w okolicy Nowego Dworu Elbląskiego kierowca opla zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Podróżujący autem zostali przebadani przez pogotowie, na szczęście nic im się nie stało. Zobacz zdjęcia.