Wybrany wątek opinii
W telefon pewnie zapatrzony :D. Tak sie konczy gapiostwo i bardzo dobrze.
Jednego zloma mniej.
Do moderacji
Odpowiedz
20
5
Ty idioto zeby Tobie cos sie nie przytrafilo czego Ci nie zycze baranie
Do moderacji
Odpowiedz
0
6