Wybrany wątek opinii

W telefon pewnie zapatrzony :D. Tak sie konczy gapiostwo i bardzo dobrze. Jednego zloma mniej.
jdjd (2019.06.16)
Ty idioto zeby Tobie cos sie nie przytrafilo czego Ci nie zycze baranie
........ (2019.06.16)
Powrót do komentarzy