UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś nie potrafi obserwować drogi, to najzwyczajniej w świecie, nie powinien kierować samochodem. Chyba zabolało co? Taka jest prawda, że polscy kierowcy są najgorszymi w Europie. Więc daruj sobie, swój nędzny komentarz.

jdjd

Anuluj