UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ktoś nie potrafi obserwować drogi, to najzwyczajniej w świecie, nie powinien kierować samochodem. Chyba zabolało co? Taka jest prawda, że polscy kierowcy są najgorszymi w Europie. Więc daruj sobie, swój nędzny komentarz.
jdjd