UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie, będę domagał się likwidacji i odchudzenia zbędnych i idiotycznych przepisów prawa, które powodują, że ludzie muszą coraz częściej łazić po sądach, nawet po jakieś zaświadczenia, i domagał się ograniczenia liczby urzędników, których jest zbyt dużo w naszym kraju.