UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie, będę domagał się likwidacji i odchudzenia zbędnych i idiotycznych przepisów prawa, które powodują, że ludzie muszą coraz częściej łazić po sądach, nawet po jakieś zaświadczenia, i domagał się ograniczenia liczby urzędników, których jest zbyt dużo w naszym kraju.


Anuluj