UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie, będę domagał się likwidacji i odchudzenia zbędnych i idiotycznych przepisów prawa, które powodują, że ludzie muszą coraz częściej łazić po sądach, nawet po jakieś zaświadczenia, i domagał się ograniczenia liczby urzędników, których jest zbyt dużo w naszym kraju.