A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rozwój zawodowy, czytaj: "będziemy ci dowalać coraz więcej obowiązków za tę samą pensję". W Hanyangu też mamy taki rozwój zawodowy - teraz każdy operator wtryskarki dodatkowo produkuje kilogramy makulatury od wypełniania stosów nikomu niepotrzebnych papierów, których i tak nikt nie czyta.
Po czym twierdzisz,ze pracuja tam ludzie bez wyksztalcenia?Ty studencie pedagogiki,czy innego temu podobnego prestizowego kierunku pewnie nie wiedzialbys jak maszyne wlaczyc i gwozdzia przybic.
Widać, że najwięcej komentują kacze pomioty z maleńkim IQ, tacy co pracą się nie zhańbili a tylko wołają "daj" i zawsze mają gorzej niż inni. .. .Mądry człowiek nie krytykuje dopóki sam się nie przekona jak jest faktycznie, a to, że większość komentujących w sądzie nie pracowała to jest jasne, bo tam w pracy trzeba myśleć. Człowiek mądry i z wyobraźnią jest w stanie przynajmniej częściowo zauważyć jaka odpowiedzialność i jakie zagrożenia ze strony interesantów (tak inteligentnych jak niektórzy komentujący) niesie za sobą praca tam. Mądrym ludziom nie trzeba takich rzeczy tłumaczyć, a tępak nie zrozumie nawet jak się mu komiks narysuje. A czemu pracownicy sądu pozostają tam skoro im tak źle? Bo poświęcili wiele lat i pieniędzy na dokształcanie w tym kierunku, bo wiedzą że kazda z tych dziesiątek tysiecy spraw to ludzki los i zalezy im żeby ta praca była wykonana sumiennie. A czy to że ktoś lubi swoją pracę znaczy, ze ma dostawać za nią mniej wynagrodzenia? Ludzie już z sądu odchodzą, nowych chętnych brak. A może komentujący jeden z drugim zechcą się pofatygować do pracy w sądzie? Co Wam zalezy skoro tu się tylko przerzuca papiery i pije kawę?
Towarzystwo zatrudnione tylko po znajomości. Jedna z pań pracuje gdziekolwiek od niedawna i ile by chciała zarabiać? Może dlatego tak sie zaslania.
ile ich tam z czterdziestoletnim stażem i dlatego dopiero teraz o tym mówią ? I dlaczego zasląniaja sie tymi kartkami ?
Jak wam się nie podoba zawsze można się zwolnić. Tusek obiecał Irlandię choć jest na smyczy niemieckiej więc POlecam kierunek na zachód!
@Liściem - Wzruszajacy wywód, no popłakałem się (ze śmiechu), ale tak. .. .warto wierzyć. .. .wróci donaldinio to wam da
W pełni popieram. Walczcie Koleżanki i Koledzy o Swoje. To co robią z Wami odnośnie wynagrodzeń jest nie do przyjęcia w dobie tak " świetnego stanu finansów " w Naszym Państwie. Osoby " z zewnątrz " uważają, że w Sądzie zarabia się dużo. Mają prawo, bo jeśli nasłuchają się w mediach, iż w sądach zarabia się 2500 bądź 3500 to i owszem. Tylko, że te media nie dodają, że jest to wynagrodzenie brutto i to z wysługą lat. Pozdrawiam Wszystkich pracowników Sądu Rejonowego oraz Okręgowego. Dziwi mnie jedynie brak na proteście pracowników okręgu????.
Zero przyzwoitości! Wy nie wiecie, co to prawdziwa praca choć codziennie robicie zakupy w hipermarketach. Niemcy nie mają ludzi do zbierania szparagów.