61
05.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rozwój zawodowy, czytaj: "będziemy ci dowalać coraz więcej obowiązków za tę samą pensję". W Hanyangu też mamy taki rozwój zawodowy - teraz każdy operator wtryskarki dodatkowo produkuje kilogramy makulatury od wypełniania stosów nikomu niepotrzebnych papierów, których i tak nikt nie czyta.
(2019.06.05)
Po czym twierdzisz,ze pracuja tam ludzie bez wyksztalcenia?Ty studencie pedagogiki,czy innego temu podobnego prestizowego kierunku pewnie nie wiedzialbys jak maszyne wlaczyc i gwozdzia przybic.
Fryc (2019.06.05)
Widać, że najwięcej komentują kacze pomioty z maleńkim IQ, tacy co pracą się nie zhańbili a tylko wołają "daj" i zawsze mają gorzej niż inni. .. .Mądry człowiek nie krytykuje dopóki sam się nie przekona jak jest faktycznie, a to, że większość komentujących w sądzie nie pracowała to jest jasne, bo tam w pracy trzeba myśleć. Człowiek mądry i z wyobraźnią jest w stanie przynajmniej częściowo zauważyć jaka odpowiedzialność i jakie zagrożenia ze strony interesantów (tak inteligentnych jak niektórzy komentujący) niesie za sobą praca tam. Mądrym ludziom nie trzeba takich rzeczy tłumaczyć, a tępak nie zrozumie nawet jak się mu komiks narysuje. A czemu pracownicy sądu pozostają tam skoro im tak źle? Bo poświęcili wiele lat i pieniędzy na dokształcanie w tym kierunku, bo wiedzą że kazda z tych dziesiątek tysiecy spraw to ludzki los i zalezy im żeby ta praca była wykonana sumiennie. A czy to że ktoś lubi swoją pracę znaczy, ze ma dostawać za nią mniej wynagrodzenia? Ludzie już z sądu odchodzą, nowych chętnych brak. A może komentujący jeden z drugim zechcą się pofatygować do pracy w sądzie? Co Wam zalezy skoro tu się tylko przerzuca papiery i pije kawę?
Liściem (2019.06.05)
Towarzystwo zatrudnione tylko po znajomości. Jedna z pań pracuje gdziekolwiek od niedawna i ile by chciała zarabiać? Może dlatego tak sie zaslania.
(2019.06.05)

info

8  
  2
PiS ogłosił podwyżkę płacy minimalnej. Cieszymy się! To potrzebny ruch w kraju, w którym można pracować i nadal być zagrożonym ubóstwem. Cały czas jednak na zasłużone podwyżki czeka budżetówka. To osoby wykonujące ważne społecznie zawody, które PiS traktuje jak wrogów. Od tych osób zależy m. in. nasze zdrowie i przyszłość społeczeństwa. Popieramy protest pracowników i pracownic administracji sądowej. Nie możemy na nich oszczędzać, nie możemy być państwem z kartonu.
RobertKoliński (2019.06.05)

info

5  
  4
ile ich tam z czterdziestoletnim stażem i dlatego dopiero teraz o tym mówią ? I dlaczego zasląniaja sie tymi kartkami ?
(2019.06.05)

info

5  
  2
Jak wam się nie podoba zawsze można się zwolnić. Tusek obiecał Irlandię choć jest na smyczy niemieckiej więc POlecam kierunek na zachód!
(2019.06.05)

info

5  
  2
@Liściem - Wzruszajacy wywód, no popłakałem się (ze śmiechu), ale tak. .. .warto wierzyć. .. .wróci donaldinio to wam da
(2019.06.05)
W pełni popieram. Walczcie Koleżanki i Koledzy o Swoje. To co robią z Wami odnośnie wynagrodzeń jest nie do przyjęcia w dobie tak " świetnego stanu finansów " w Naszym Państwie. Osoby " z zewnątrz " uważają, że w Sądzie zarabia się dużo. Mają prawo, bo jeśli nasłuchają się w mediach, iż w sądach zarabia się 2500 bądź 3500 to i owszem. Tylko, że te media nie dodają, że jest to wynagrodzenie brutto i to z wysługą lat. Pozdrawiam Wszystkich pracowników Sądu Rejonowego oraz Okręgowego. Dziwi mnie jedynie brak na proteście pracowników okręgu????.
Byłydługoletnipracownik (2019.06.05)

info

3  
  5
Zero przyzwoitości! Wy nie wiecie, co to prawdziwa praca choć codziennie robicie zakupy w hipermarketach. Niemcy nie mają ludzi do zbierania szparagów.
(2019.06.05)

info

7  
  3