Wybrany wątek opinii

Szczegolnie interesuje mnie ten rozmwuj zawodowy.To to za najnizsza krajowa jaka tam oferuja?Te swoje koncerty nuech se w d wsadzi i sam sie bawi.Ludziom potrzebna jest godna zaplata za prace.
Zarobiony (2019.06.05)
No maja godna zaplate za adekwatny brak wyksztalcenia a ty uwazasz ze jak skonczysz ledwo podstawowke to gdzie bys chcial pracowac? Ciesz sie ze taki wojcik przyjmuje jeszcze takich ludzi bo by calkiem pracy nie mieli
(2019.06.05)
Powrót do komentarzy