UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczegolnie interesuje mnie ten rozmwuj zawodowy.To to za najnizsza krajowa jaka tam oferuja?Te swoje koncerty nuech se w d wsadzi i sam sie bawi.Ludziom potrzebna jest godna zaplata za prace.

Zarobiony

Anuluj