UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczegolnie interesuje mnie ten rozmwuj zawodowy.To to za najnizsza krajowa jaka tam oferuja?Te swoje koncerty nuech se w d wsadzi i sam sie bawi.Ludziom potrzebna jest godna zaplata za prace.
Zarobiony
Szczegolnie interesuje mnie ten rozmwuj zawodowy.To to za najnizsza krajowa jaka tam oferuja?Te swoje koncerty nuech se w d wsadzi i sam sie bawi.Ludziom potrzebna jest godna zaplata za prace.
Zarobiony