UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No maja godna zaplate za adekwatny brak wyksztalcenia a ty uwazasz ze jak skonczysz ledwo podstawowke to gdzie bys chcial pracowac? Ciesz sie ze taki wojcik przyjmuje jeszcze takich ludzi bo by calkiem pracy nie mieli