UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dogonimy jeszcze szybciej niż za 5 lat, ale jak pozbędziemy się zbędnych stanowisk pracy w urzędach takich jak np. NFZ, sądy, UP, Powiaty, województwa, urzędy marszałkowskie, Gabinety polityczne i ministerstwa, biura poselskie. Bo tam nic nie wytwarzają, a czasami nawet przeszkadzają producentom i pracownikom w pracy.