UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie dlatego i przez takich jak Ty jest strajk. By uzmysłowić takiej "Ciemnej masie", by uaktywniła swoje szare komórki zapchane pisowską propagandą i zaczęła myśleć a co za tym idzie wyrabiać sobie OBIEKTYWNE zdanie o nauczycielach i edukacji na podstawie faktów a nie mitów. Ciemnogród, po prostu Ciemnogród..
Gosc