UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie dlatego i przez takich jak Ty jest strajk. By uzmysłowić takiej "Ciemnej masie", by uaktywniła swoje szare komórki zapchane pisowską propagandą i zaczęła myśleć a co za tym idzie wyrabiać sobie OBIEKTYWNE zdanie o nauczycielach i edukacji na podstawie faktów a nie mitów. Ciemnogród, po prostu Ciemnogród..

Gosc

Anuluj