Wybrany wątek opinii
"Świetnie"?? Dobre sobie, zewsząd słyszymy kto zasiada w komisjach, jaki jest tam bałagan i ile rzeczy dzieje się wbrew prawu. Ciekawe, co z RODO itp, itd. A to, że egzaminy sie odbywają, to TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki samorządom, bo na pewno nie zatroszczylo się o to Państwo..
Do moderacji
Odpowiedz
19
24
Dokładnie, tylko dzięki dyrektorom i samorządom...
Do moderacji
Odpowiedz
31
9
Samorząd to tez element państwa. Chyba do szkomy się nie chodziło. A moze nauczyciele tez strajkowali i z tobą tego nie przerobili. Po to są samorządy aby pomagać wykonywać zadania władzy centralnej.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Samorząd to tez element państwa. Chyba do szkomy się nie chodziło. A moze nauczyciele tez strajkowali i z tobą tego nie przerobili. Po to są samorządy aby pomagać wykonywać zadania władzy centralnej.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Vbb - i ty też jesteś elementem państwa, gdyż państwo, to ty, ja, oni, my wszyscy. Co nie chodziło się na lekcje wosu!
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Młody Nauczyciel - He he, chyba nie wiesz o czym piszesz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Jak ci się nie podoba jakość komisji i jej pracy to zerwij z siebie swoje "czarne łachmany", d.. w troki i do roboty...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1