Wybrany wątek opinii

"Świetnie"?? Dobre sobie, zewsząd słyszymy kto zasiada w komisjach, jaki jest tam bałagan i ile rzeczy dzieje się wbrew prawu. Ciekawe, co z RODO itp, itd. A to, że egzaminy sie odbywają, to TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki samorządom, bo na pewno nie zatroszczylo się o to Państwo..
Wkurzona (2019.04.15)
Dokładnie, tylko dzięki dyrektorom i samorządom...
Młody Nauczyciel (2019.04.15)
Samorząd to tez element państwa. Chyba do szkomy się nie chodziło. A moze nauczyciele tez strajkowali i z tobą tego nie przerobili. Po to są samorządy aby pomagać wykonywać zadania władzy centralnej.
Vbb (2019.04.15)
Samorząd to tez element państwa. Chyba do szkomy się nie chodziło. A moze nauczyciele tez strajkowali i z tobą tego nie przerobili. Po to są samorządy aby pomagać wykonywać zadania władzy centralnej.
Vbb (2019.04.15)
@Vbb - i ty też jesteś elementem państwa, gdyż państwo, to ty, ja, oni, my wszyscy. Co nie chodziło się na lekcje wosu!
(2019.04.15)
@Młody Nauczyciel - He he, chyba nie wiesz o czym piszesz.
(2019.04.15)
Jak ci się nie podoba jakość komisji i jej pracy to zerwij z siebie swoje "czarne łachmany", d.. w troki i do roboty...
(2019.04.16)
Powrót do komentarzy