UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowy tydzień i egzaminy życzymy uczniom byście wszyscy zdali. A nauczyciele którzy strajkuja na co wy liczycie Judasze. 18 godzin to i tak godna zapłata które otrzymujecie. Może się zamienimy, na pracę po 10 godzin dziennie do tego robocze soboty. Oj we łbach wam się poprzewracało lub P O i PSL i ten pseudo zwoazkowiec.


Anuluj