UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wpis ,ojciec chyba zonkis belferki . Nikt nauczycieli nie zatrzymuje mogą iść do lepiej płatnej pracy ale nie. Przecież kto zrezygnuje z 18 godzin tygodniowo, płatne ferie, płatne wakacje , karta nauczyciela . Istny raj. Po strajkach dostaną nauczyciele wilcze bilety i a posredniak precz. A strachy to na lachy. Nieudaczniki.


Anuluj