UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ci, co poniżają nauczycieli, powinni zabrać swoje dzieci i nauczać je indywidualnie. Nikt was nie zmusza do posyłania swojego dziecka do szkół w których uczą pazerne nieroby i niewykwalifikowani, bezczelni idioci. Wasze zdanie na temat drugiego człowieka świadczy wyłącznie o was. Potem wasza, wychowana bezstresowo, pociecha przychodzi do szkoły i ma tyle samo szacunku do nauczyciela, co wy. Zresztą postawę rodziców wyraźnie widać na zebraniach. Sam niejednokrotnie jestem zażenowany poziomem wypowiedzi i roszczeniowa postawą niektórych z was. Zacznijcie sami dawać więcej od siebie swoim dzieciom. Może zamiast siedzieć u kosmetyczki i robić rzęsy czy szpony, poczytaj swojemu dziecku książkę. A jeżeli nie, to szanuj tych którzy starają się wyprowadzić twoje pociechy na ludzi.

ojciec