UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gosc - Przy okazji zbliżających się wyborów wszyscy chcą coś ugrać, politycy, media, strajkujący. Dobrze jest zdawać sprawę, że wyborców w Polsce można podzielić na cyników (tylko interes się liczy), ignorantów(co to mnie obchodzi) i politycznych idiotów( rząd mnie ochroni). Walka trwa o nas wyborców.