Wybrany wątek opinii

Nikt was wspiera . Nikt was nie szanuje i najważniejsze nikt wam nic nie zapłaci . Samorządy udowodniły , że obejdą się bez was teraz rodzice wam udowodnią ,że wasza rola jest zupełnie nieznacząca w kształceniu .Tylko otwieracze klasy .
(2019.04.15)
Właśnie dlatego i przez takich jak Ty jest strajk. By uzmysłowić takiej "Ciemnej masie", by uaktywniła swoje szare komórki zapchane pisowską propagandą i zaczęła myśleć a co za tym idzie wyrabiać sobie OBIEKTYWNE zdanie o nauczycielach i edukacji na podstawie faktów a nie mitów. Ciemnogród, po prostu Ciemnogród..
Gosc (2019.04.15)
@Gosc - Przy okazji zbliżających się wyborów wszyscy chcą coś ugrać, politycy, media, strajkujący. Dobrze jest zdawać sprawę, że wyborców w Polsce można podzielić na cyników (tylko interes się liczy), ignorantów(co to mnie obchodzi) i politycznych idiotów( rząd mnie ochroni). Walka trwa o nas wyborców.
(2019.04.15)
Powrót do komentarzy